مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید پارچه ماسک 3 لایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه پارچه ماسک 3 لایه انتخاب کنیمفروشندگان پارچه ماسک 3 لایه ملت بلون

پارچه ماسک 3 لایه یا همان پارچه های اسپان باند، از نمونه پارچه های پرکاربرد و یکبار مصرف در تجهیزات پزشکی بوده که از الیاف پلی پروپیلن تشکیل گردیده است.

و در واقع این نمونه از پارچه ها با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که داشته، همواره طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و از این رو در سال های اخیر  بازار خرید پارچه ماسک ۳ لایه رونق رو به رشدی را داشته است.

بازار خرید پارچه ماسک 3 لایه

چگونه پارچه ماسک 3 لایه انتخاب کنیم

چگونه پارچه ماسک 3 لایه انتخاب کنیم

ماسک ۳ لایه از ماسک های پرکاربرد پزشکی و یکبار مصرف بوده که به منظور جلوگیری از انتقال بیماری ها استفاده می شود. در واقع این ماسک از سه لایه پارچه اسپان باند تولید گردیده است که این سه لایه پارچه در زمان تولید ماسک بر روی یکدیگر قرار خواهند گرفت و در این صورت احتمال انتقال بیماری را به صفر می رسانند.

و اما پارچه اسپان باند که با نام پارچه ماسک ملت بلون هم شناخته شده است از پارچه های بدون بافت و یکبار مصرف می باشد که از بافتی بسیار محکم برخوردار بوده و هم چنین با توجه به خاصیت ضد باکتری که داشته، امکان رشد باکتری، در ماسک فراهم نخواهد شد.

البته پارچه های اسپان باند از تنوع بالایی برخوردار می باشند، به گونه ای که نمونه های مختلف آن در گرماژ، ضخامت و رنگ های متفاوتی تولید می گردد. و هر چه ضخامت پارچه بیشتر باشد، کیفیت پارچه های اسپاند بهتر بوده و هم چنین گرماژ پارچه بیشتر خواهد شد.

البته ضخامت بالای پارچه اسپان باند دلیلی بر این نبوده که پارچه برای ماسک مناسب نخواهد بود. زیرا ساختار این نوع پارچه ها به گونه ای بوده که امکان تنفس  برای فرد را ایجاد خواهد کرد.

از سویی دیگر پارچه های اسپان باند به دلیل نوع الیاف تشکیل دهنده ای که دارند، از خاصیت چسبندگی استاتیک برخوردار بوده و در نتیجه ذرات دو سوی ماسک بر روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. از این رو قدرت ماسک در برابر جلوگیری از  نفوذ و خروج میکروب ها چند برابر خواهد شد.

در ضمن پارچه های اسپان باند بهترین گزینه برای تولید ماسک می باشد، زیرا به دلیل استفاده از الیاف پلی پروپلین در پارچه، از آن ها به عنوان محصولات دوستدار محیط زیست یاد خواهد شد.

فروشندگان پارچه ماسک 3 لایه ملت بلون

فروشندگان پارچه ماسک 3 لایه ملت بلون

 پارچه ماسک ۳ لایه ملت بلون از نمونه پارچه های مناسب برای تولید ماسک های یکبار مصرف می باشد به گونه ای که بیشترین سهم فروش پارچه ماسک به این محصولات تعلق گرفته است.

از این رو فروشندگان پارچه ماسک ۳ لایه ملت بلون موظف هستند تا خریداران را با نمونه های مختلف این پارچه آشنا نموده و هم چنین اطلاعات لازم در راستای ویژگی های آن را در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهند داد.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *