مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت ملت بلون وارداتی سه لایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید پارچه ملت بلون طبیعرضه ارزان قیمت ملت بلون وارداتی

ملت بلون وارداتی از پارچه های بی بافت و منسجم است که در تراکم و ضخامت های مختلفی ارائه می شود که نمونه های سه لایه دارای کیفیت بالا و خاصیت فیلتراسیونی قوی می باشد.

بهترین قیمت آن را به صورت عمده و بدون واسطه می توان بدست آورد و به طور کلی این پارچه بسته به تراکم و ضخامتی که دارد دارای قیمت های مختلفی می باشد.

بهترین قیمت ملت بلون وارداتی سه لایه

فواید پارچه ملت بلون طبی

فواید پارچه ملت بلون طبی

پارچه ملت بلون طبی ویروس، باکتری و ذرات موجود در هوا را به خود جذب نموده و در صورت استفاده از آن به صورت ماسک مانع ورود ویروس ها به تنفس می شود. همچنین از انتشار ویروس و باکتری ها در هوا نیز جلوگیری می کند، از این پارچه انواع ماسک محافظ ان ۹۵، جراحی، غیر نظامی، یکبار مصرف، پزشکی و… تولید می شود.

پارچه ملت بلون از نوع بی بافت و دارای فیلامنت های منقطع در طول مختلف بوده و نقش فیلتر را ایفا می کند و در ظرافت یک تا ۵ میکرون تولید می شود. همچنین از پلی پروپیلن تولید شده و آب را به خود جذب نمی کند که اکثرا نیز از نوع یکبار مصرف می باشند و سازگار با محیط زیست می باشند.

ملت بلون دارای انعطاف پذیری، وزن سبک، قابلیت تنفس با تجزیه آسانی است که در برابر آتش مقاوم بوده و به دلیل غیر سمی بودن غیر آلرژی و غیر تحریک کننده بوده و بازیافت می شود. عرضه ملت بلون با تراکم و ضخامت های مختلفی انجام شده و دارای رنگ های مختلفی می باشد که از نوع سفید بیشتر در ماسک های پزشکی استفاده می شود.

عرضه ارزان قیمت ملت بلون وارداتی

عرضه ارزان قیمت ملت بلون وارداتی

عرضه ارزان قیمت ملت بلون وارداتی نظر بسیاری را به خود جلب نموده و به دلیل تنوعی که در رنگ و ضخامت های آن وجود دارد نیاز تمامی مشتریان پوشش داده خواهد شد. این پارچه بسیار انعطاف پذیر بوده و از دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشد و نمونه های پرتراکم آن قابلیت شستشو و چند بار مصرف را دارد.

پارچه ملت بلون در محصولات و قطعات تصفیه کننده کاربرد دارد که در فیلتر های کارتریجی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در پزشکی و جراحی علاوه بر ماسک از آن لباس های یکبار مصرف استریلیزه تهیه می شود. در تولید دستمال های بهداشتی زنانه نیز کاربرد دارد و در تولید عایق نیز استفاده می شود.

پارچه ملت بلون زمینه الکتریکی در فیبرهای خطی فلاپی کامپیوتری در دیسک ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین استفاده آن به عنوان عایق در خازن در جدا کننده باتری و… می باشد.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *