مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع بهترین پارچه چند لایه ماسک طبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید پارچه چند لایه ماسک طبیفروش استثنائی پارچه چند لایه ماسک

پارچه چند لایه ماسک از ارقام بدون بافت است که به دلیل ویژگی های مثبتی که دارد جهت تولید ماسک مورد استفاده قرار می گیرد این پارچه در کیفیت ها و رنگ های مختلفی وارد بازار می شود که خرید و فروش بالایی داشته و قیمت های مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است، توزیع بهترین آن نیز در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود.

توزیع بهترین پارچه چند لایه ماسک طبی

مراحل تولید پارچه چند لایه ماسک طبی

مراحل تولید پارچه چند لایه ماسک طبی تولید پارچه ماسک یا پارچه ملت بلون در فرایندی صورت می گیرد که با استفاده از هوا با شتاب بالا یا نیروی مشخص جهت باریک کردن تارها و به منظور تولید کالاهایی که مستقیم از رزین یا پلیمر تهیه می شوند و برای تولید شبکه های الیاف دار انجام می شود. 

فرایند تولید پارچه ماسک بسیار منحصر به فرد است چون این پارچه دارای فیبر با قطر هایی در دامنه دو تا چهار میکرون می باشد و بسیار ظریف بوده است، پارچه ماسک از نوع بی بافت بوده که از پروپیلن با پنبه تولید می شود و جهت تولید ابتدا تبدیل به نخ شده و بعد از آن در بین آن پیوستگی ایجاد می شود.

باید گفت که پارچه ماسک غیر بافته از نظر شیمیایی، حرارتی و مکانیکی به هم متصل شده و از الیاف پلیمر مذاب بدست آمده است، این پارچه در ماسک مانند فیلتر عمل نموده و از ورود میکروب، ویروس و ذرات آلوده به تنفس جلوگیری می کند که در برابر آب نیز از قدرت نفوذ ناپذیری بسیار بالایی برخوردار می باشد.

فروش استثنائی پارچه چند لایه ماسک

فروش استثنائی پارچه چند لایه ماسک فروش پارچه چند لایه ماسک با نرخ استثنایی در بازار نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است چون با قیمت های مناسبی ارائه می شود، پارچه ماسک بسیار سبک، نرم و منعطف بوده و از قابلیت بازیافتی برخوردار می باشد که وزن ۲۰ تا ۴۰ گرم را به خود اختصاص داده است.

این پارچه بسته به تراکم و فشردگی دارای کیفیت های مختلفی بوده و هر چه ضخامت آن بیشتر باشد از مقاومت بالاتری برخوردار می باشد، با این پارچه می توان ماسک را در مدل های مختلفی تولید کرد که نمونه های متراکم و ضخیم قابلیت شستشو را نیز دارد.

پارچه ماسک در برابر شعله مقاوم بوده و از استحکام و قدرت خوبی نیز برخوردار می باشد و علاوه بر تولید ماسک کاربرد های گسترده ای دارد، این پارچه بر اساس استانداردهای روز و اصول بهداشتی تولید شده و دارای کیفیت منحصر به فردی جهت تولید ماسک می باشد و دارای رنگ های متنوعی بوده که جهت تولید ماسک بیشتر در رنگ های سفید عرضه می شود.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *