مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی بزرگ پارچه اسپان باند ماسک

آنچه در این مقاله می خوانید...

فهرست موارد استفاده از پارچه اسپان باند ماسکعرضه کننده پارچه اسپان باند ماسک

پارچه اسپان باند یکی از انواع پارچه هایی است که در مصارف بهداشتی بیشترین استفاده را دارد. تولیدی بزرگ پارچه اسپان باند، انواع مختلفی از این محصول را در ضخامت های بسیار مختلفی به بازار عرضه می کند،این پارچه دارای عرض های متفاوتی است که معمولا از 90 سانتی متر تا 180 سانتیمتر متفاوت است.

امروزه با توجه به پیشرفت ویروس کرونا این محصول فروش بسیار بالایی دارد.

تولیدی بزرگ پارچه اسپان باند ماسک

فهرست موارد استفاده از پارچه اسپان باند ماسک

فهرست موارد استفاده از پارچه اسپان باند ماسک از عمده استفاده های پارچه اسپان باند می توان موارد بهداشتی و بیمارستانی را نام برد. یکی از مواردی که امروزه بیشترین استقبال را در بین پارچه های اسان باند دارد، این است که این پارچه در تولید ماسک مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه اسپان باند ماسک ضخامت کمی دارد و معمولا از پارچه با ضخامت کمتر اما به صورت چند لایه در تولید ماسک استفاده می شود تا تنفس در آن راحت تر باشد. پارچه های اسپان باند ماسک معمولا تنها برای استفاده به صورت 8 ساعته و یا روزانه قابل استفاده هستند و بعد از این زمان باید آنها را معدوم نمود. به دلیل قیمت نسبتا کمی که پارچه اسپان باند نسبت به سایر پارچه ها دارد می توان آن را از بهترین گزینه ها در دوخت ماسک دانست.

یکی دیگر از موارد استفاده از پارچه های اسپان باند در تولید لباس های بیمارستانی مخصوص پرستاران است. این لباس ها معمولا به گونه ای طراحی شده اند که از سر تا پای پرستاران را پوشش دهند و آنها را در برابر ابتلا به ویروس مصون سازند. دلیل استفاده از این پارچه در تولید لباس پزشکان و پرستاران این است که این پارچه ها علاوه بر مصون ساختن بدن در برابر ویروس ها و میکروب ها، کاملا قدرت تنفس دارند و باعث می شوند فرد در آنها بیش از اندازه تعریق نداشته باشد.

از پارچه اسپان باند علاوه بر استفاده در تولید لباس پرستاران در تولید لباس های بیماران نیز استفاده می شود و لباسهای یکبار مصرف برای بیمارانی که به ویروس های واگیردار مبتلا هستند، معمولا از این جنس پارچه تولید می شوند.

عرضه کننده پارچه اسپان باند ماسک

عرضه کننده پارچه اسپان باند ماسک عرضه پارچه اسپان باند ماسک امروزه به دلیل شرایط بیماری در کشور نسبت به میزان تقاضا کمتر است و به همین دلیل کادر پزشکی یا کمبود این محصول روبرو شده است، به همین دلیل عرضه کننده پارچه اسپان باند ماسک سعی دارد عرضه این محصول را در سراسر کشور افزایش دهد و از صادرات آن به سایر کشورها جلوگیری نماید.

عرضه کننده این محصول معمولا پارچه ها را به صورت طاقه ای به فروش می رساند.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *