مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید بهترین پارچه ماسک اتاق عمل طبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید پارچه ماسک اتاق عمل طبیقیمت نهایی فروش پارچه ماسک اتاق عمل

برای تولید بهترین پارچه ماسک اتاق عمل باید از ماده ی پلی پروپلین استفاده شود چرا که باعث می شود پارچه ی بدون بافت داشته باشیم. به این دلیل از این ماده استفاده می گردد که نفوذپذیری خوبی برای هوا و تنفس دارد و از طرفی میکروب ها و باکتری ها را فیلتر می کند و اجازه نمی دهد که آسیبی به تیم پزشکی داخل اتاق عمل وارد شود.

تولید بهترین پارچه ماسک اتاق عمل طبی

روش تولید پارچه ماسک اتاق عمل طبی

روش تولید پارچه ماسک اتاق عمل طبی ماسک های اتاق عمل را چند لایه می سازند که شامل سه یا چهار لایه می باشند و یکبار مصرف و بهداشتی هستند. این نوع ماسک ها دارای دو لایه فیلترینگ هستند تا از نفوذ باکتری و میکروب جلوگیری کنند و از طریق دستگاه های پرس گرم این محصول ساخته می شود. این پارچه های بدون بافت که توسط سوزن های در آن ها روزنه هایی برای تنفس ایجاد می گردد برای باکتری ها و میکروب هایی مناسب است که قطر آن ها بیشتر از یک میکرون باشد.

ماسک های جراحی دارای چهار نوع هستند که به شرح زیر می باشند:

ماسک های با کمترین ضریب محافظت، ماسک های سطح یک، ماسک های سطح دو و ماسک های سطح سه که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربرد های مخصوص به خود هستند.

پس از ساخت و تولید پارچه ماسک ابتدا باید میزان ایمنی و بهداشتی بودن آن در آزمایشگاه ها مورد بررسی قرار بگیرد که طی پنج مرحله این آزمایشات صورت می پذیرد و پس از طی شدن این بررسی ها و آزمایشات اجازه ی تولید انبوه این محصول صادر می شود و به بازار عرضه می گردد.

آزمایش کارایی ماسک در برابر فیلتر کردن باکتری، بررسی ماسک بر اساس میزان قدرت فیلتر کردن ذرات، آزمایش میزان نفوذ پذیری هوا، آزمایش میزان مقاومت ماسک در برابر قدرت تنفس، آزمایش مقاومت ماسک در برابر پاشش مایعاتی همچون خون و بررسی مقاومت ماسک در برابر اشتعال و سوختن، از جمله آزمایشاتی هستند که قبل از عرضه و تولید انبوه صورت می گیرند.

قیمت نهایی فروش پارچه ماسک اتاق عمل

قیمت نهایی فروش پارچه ماسک اتاق عمل قیمت پارچه ماسک بستگی به نوع مواد تشکیل دهنده و کیفیت مواد استفاده شده در آن دارد و نمی توان قیمت ثابتی را برای ماسک در نظر گرفت از طرفی برندهای معتبر دارای قیمت های بالاتری هستند ولی می توان از باکیفیت بودن آنها اطمینان داشت و با خیال راحت خرید نمود. هرچند که امروزه تولیدی هایی هستند که با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت سعی در جلب رضایت مشتری دارند و به سود کم راضی هستند. البته قیمت های نهایی پارچه ماسک را صنف مربوطه اعلام می کند و حداقل و حداکثر قیمت را اعلام می نماید تا از سودجویی برخی از افراد و تولیدی ها جلوگیری به عمل آورد.

فروش پارچه ماسک اصولا به صورت عمده صورت می گیرد و تولیدکنندگان ماسک پارچه ها را به ماسک تبدیل کرده و با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی این محصول را روانه ی بازار می کنند.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *