مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید پارچه چند لایه ماسک طبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره پارچه چند لایه ماسک طبیپخش پارچه چند لایه ماسک به صورت مستقیم

پارچه چند لایه ماسک طبی به گونه ای تولید می شود تا بتواند حداکثر کارآیی را داشته و با وجود شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده از ماسک از انتشار بیشتر آن جلوگیری نماید. ماسک های چند لایه به دلیل برخورداری از تولید طبی و علمی بهترین محافظ افراد بوده و به این منظور امروزه در سطحی وسیع تولید می شوند. پارچه به کار رفته در تولید این ماسک ها دارای این خصوصیت است که از فرد در برابر ویروس های احتمالی موجود در محیط به نحو موثری محافظت می نماید.

تولید پارچه چند لایه ماسک طبی

همه چیز درباره پارچه چند لایه ماسک طبی

همه چیز درباره پارچه چند لایه ماسک طبی امروزه به دلیل همه گیری و شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک در محافل عمومی امری اجتناب ناپذیر به شمار می رود. به این منظور تولید پارچه ماسک طبی چند لایه در جهت تامین این نیاز مهم و ضروری صورت می گیرد.

پارچه های چند لایه به دلیل برخورداری از کیفیت مناسب گزینه مطلوبی جهت عدم انتشار ویروس بوده و از طرفی به دلیل همین ویژگی یعنی چند لایه بودن به عنوان نوعی فیلتر مناسب مورد استفاده قرار می گیرند.

در بین دو لایه پارچه ای از نوعی فیلتر های خاص ساخته شده از پلی پروپیلن استفاده می شود که نوعی محصول از فرآورده های پلاستیکی می باشد.

این ماده نقش یک فیلتر فیزیکی مناسب را ایفا کرده و دارای خصوصیت الکتریسیته ساکن می باشد. در واقع این فیلتر با دارا بودن ویژگی چسبندگی استاتیک عمل جذب ذرات آلوده را بین دو طرف ماسک میسر می سازد.

استفاده از الیاف نخی و پنبه ای به منظور بافت پارچه مناسب ماسک سبب افزایش کیفی این محصول می شود. به این گونه میزان انتقال بیماری در اثر استفاده از این ماسک تا حدود 80 درصد کاهش می یابد. 

از دیگر نکاتی که در این زمینه می توان بیان نمود آن است که در دوخت ماسک ها، ماسک باید به گونه ای باشد که ضمن راحتی به خوبی به صورت چسبیده و دارای گره یا حلقه هایی برای اتصال به پشت گوش باشد.

از طرفی امکان تنفس راحت را برای فرد استفاده کننده به راحتی فراهم سازد. برخی از این ماسک ها با قابلیت شستشو و استفاده مجدد تهیه می شوند.

پخش پارچه چند لایه ماسک به صورت مستقیم

پخش پارچه چند لایه ماسک به صورت مستقیم به دلیل تقاضای بالا برای تولید پارچه ماسک و ضرورت تامین نیاز جامعه پخش پارچه ماسک به صورت مستقیم با هدف در اختیار قرار دادن این کالا با قیمت مناسب و ارزان به دست تولید کننده ماسک صورت می گیرد.

در این راستا تولید کنندگان ماسک می توانند با مرکز پخش آن تماس حاصل نموده و بنا به ظرفیت تولیدی خود اقدام به خرید این پارچه ها نمایند.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *