مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده پارچه چند لایه ملت بلون

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی مختصر در مورد پارچه چند لایه ملت بلونفروش پارچه چند لایه ملت بلون ماسک

برای تولید ماسک استفاده از هر نوع پارچه ای مناسب نیست و باید از پارچه های مخصوص که از درجه نفوذناپذیری بالایی برخوردار هستند استفاده می شود. پارچه ملت بلون یکی از مناسب ترین انواع این پارچه ها برای تولید ماسک است. تولید کننده پارچه چند لایه ملت بلون اقدام به عرضه این پارچه با کیفیت و قیمت ارزان نموده است.آیا می دانید چگونه می توان با تولید کننده این پارچه می توان ارتباط برقرار کرد؟

تولید کننده پارچه چند لایه ملت بلون

اطلاعاتی مختصر در مورد پارچه چند لایه ملت بلون

اطلاعاتی مختصر در مورد پارچه چند لایه ملت بلون یکی از مناسب ترین پارچه ها برای تولید ماسک های طبی ملت بلون می باشد که می تواند به صورت تک لایه میان لایه های مختلف پارچه اسپان باند قرار گیرد و به نفوذناپذیری این پارچه کمک کند و یا این خود به تنهایی در یک یا چند لایه در ساخت ماسک مورد استفاده قرار گیرد.

پارچه ملت بلون ماسک در واقع نوعی پارچه با الیاف فیلامنتی منقطع نبافته می باشد که در طول های مختلف به بازار عرضه شده است و با داشتن منافذ 1 تا 5 میکرونی عملا از نفوذ گرد و غبار و حتی عوامل بیماری زا به دستگاه تنفسی جلوگیری می کند.

میزان گرماژ این پارچه 15 تا 100 گرم می باشد و از قابلیت جذب تا 15 برابر وزن خود برخوردار است.

این پارچه از الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است که ماده مشترک برای ساخت همه انواع ماسک های تنفسی می باشد. این پارچه هیچ نوع ذرات مایع را از خود عبور نمی دهد و بنابراین ذرات ریز ناشی از عطسه دیگران که در هوا معلق هستند نمی توانند از این پارچه عبور کنند اما امکان عبور مولکول های هوا به راحتی میسر است تا تنفس صورت گیرد.

عرض این پارچه ها از 17.5 سانتی متر شروع می شود و حداکثر عرض این محصول که در بازار وجود دارد 345 سانتی متر می باشد.

فروش پارچه چند لایه ملت بلون ماسک

فروش پارچه چند لایه ملت بلون ماسک

فروش پارچه ملت بلون چند لایه می تواند تامین کننده نیاز کارگاه های تولید کننده ماسک و یا صادر کنندگان مواد اولیه ساخت ماسک به دیگر کشورها باشد. 

برای خرید این محصول می توانید با تولید کننده این محصول ارتباط برقرار کرده و ضمن کسب اطلاع از قیمت روز این پارچه نسبت به سفارش آن اقدام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر شما در هر نقطه ای از ایران که هستید ارسال گردد.

همچنین خریداران عمده و در متراژ بالای این محصول می توانند آن را با قیمت ارزان تری از تولید کننده این محصول به دست آورند تا از فروش و یا صادرات آن سود بیشتری کسب کنند.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *