مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع ملت بلون چینی اتاق عمل

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره ملت بلون چینی اتاق عملقیمت روز خرید ملت بلون چینی

ملت بلون چینی نوعی فن آوری ساخت پارچه هایی است که مناسب استفاده در اتاق عمل بوده و برای این منظور خصوصیت لازم را دارند. یعنی از نفوذ میکروب و آلودگی های محیط اتاق عمل به بدن افراد جلوگیری کرده و محیطی امن را جهت انجام اعمال جراحی به وجود می آورند. از طرفی ملت بلون نوعی محصول محافظ و سازگار با محیط زیست نیز می باشد که از این جهت امروزه خرید آن جهت تهیه ماسک و تجهیزات اتاق عمل در بیمارستان ها از رونق خوبی برخوردار است.

خرید انواع ملت بلون چینی اتاق عمل

اطلاعاتی درباره ملت بلون چینی اتاق عمل

اطلاعاتی درباره ملت بلون چینی اتاق عمل در حوزه پزشکی فن آوری های جدید و تولید محصولاتی با قابلیت های افزون تر از گذشته یکی از خدماتی است که توسط محققین و پژوهشگران انجام می گیرد. این خدمات گسترده متنوعی دارند و شامل تجهیزات مختلف مورد استفاده در این صنعت می شوند.

به طور مثال از انواع پارچه هایی می توان نام برد که مختص استفاده در محیط های بیمارستانی طراحی و تولید می شوند. به عنوان مثال ملت بلون که نوعی پارچه بدون بافت بوده و متعلق به پارچه های سوزنی یا اسپان باند می باشد.

قدرت نفوذ ناپذیری بالا در برابر مایعات و ذرات میکروبی و ویروسی از مهمترین خصوصیات این منسوجات می باشد که آنها را مناسب استفاده در محیط های درمانی و آلوده نموده است. 

منسوجات بی بافت فاقد هر گونه تار و پود بوده و حالت سوزنی دارند. امروزه از این پارچه ها نه تنها برای اتاق عمل بلکه جهت تولید ماسک نیز استفاده می شود. در حال حاضر تولید ماسک با ظرفیت بالا همراه است و این امر به دلیل همه گیری ویروس کرونا می باشد که لزوم استفاده از ماسک را اجتناب ناپذیر نموده است.

ملت بلون در تولید ماسک نقش یک نوع فیلتر و لایه محافظ را دارد که در بین لایه های دیگر قرار داده می شود. از دیگر خصوصیات این پارچه عبارت است از:

  • قابلیت تنفس به آسانی، سبک و انعطاف پذیر، قابلیت بازیافت
  • تجزیه آسان، غیر سمی و غیر تحریک کننده

ملت بلون اتاق عمل برای انجام جراحی های مختلف و دوخت لباس های یک بار مصرف بیماران و کادر درمان مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت روز خرید ملت بلون چینی

قیمت روز خرید ملت بلون چینی تامین بخشی از نیاز به پارچه ملت بلون از کشور چین صورت می گیرد. واردات این کالا با نرخ مصوب و قیمت روز ارز وارداتی انجام گرفته و بر این اساس در صورت افزایش نرخ ارز قیمت خرید ملت بلون نیز متعاقب آن افزایش خواهد یافت.

بنابراین برای خرید این کالا دریافت قیمت روز نخستین قدم جهت اقدام برای تهیه آن به شمار می رود.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *