مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 20

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 20آمار گمرکی از صادرات پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن

خرید انواع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 20 ،برای تهیه ماسک های پزشکی و بهداشتی مورد توجه قرار می گیرد. خرید این نوع پارچه ها با قیمت های بسیار مناسب صورت می پذیرد و از نظر اقتصادی برای طراحی و تولید ماسک های یکبار مصرف بهترین گزینه است. خرید پارچه ملت بلون امسال نسبت به دیگر سال ها در راستای شروع بیماری کرونا بسیار بیشتر شده است.

خرید انواع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 20

فرآیند تولید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 20

فرآیند تولید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 20 پارچه ملت بلون در گروه محصولات تولیدی جدید است که معمولاً در گرماژ های ۲۰، ۱۷ و… تولید می شود. در فرآیند تولید پارچه ملت بلون از یک سری تکنولوژی‌ های بسیار جدید استفاده می‌ شود که در نهایت عملکرد محصول نسبت به دیگر پارچه ها بسیار بهتر است.

پارچه ملت بلون از گروه خانواده پارچه های بی بافت مثل اسپاند بند است که معمولاً برای فیلتراسیون انواع ماسک از آن استفاده می شود. در فرآیند تولید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 20  تکنولوژی ‌های ملت بلون استفاده می‌شود.

از بارزترین خصوصیات این نوع پارچه می‌توان به قدرت نفوذ ناپذیری بسیار بالای آنها در برابر مایعات و همچنین به ظرافت الیاف آنها اشاره کرد.

این پارچه دارای فرآیندهای تولیدی بسیار متفاوت است و در نهایت اثر جذب بهتری در برابر انواع ویروس ها، باکتری ها و ذرات موجود در هوا نسبت به دیگر پارچه ها دارد و همین موضوع باعث شده است که این محصولات جایگزین پارچه های اسپان باند برای تهیه انواع ماسک شود.

آمار گمرکی از صادرات پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن

آمار گمرکی از صادرات پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن خوشبختانه در کشور ما روند تولید پارچه ملت بلون در حجم های بسیار زیاد دیده می ‌شود. تولید این محصول بر مبنای استفاده از تکنولوژی های بسیار ارزان قیمت انجام می ‌شود و این امر باعث می‌ گردد که زمینه برای صادرات آن به دیگر کشور ها مهیا شود.

صادرات پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن به کشور های مختلف دارای آمارهای گمرکی بسیار زیاد است و از آنجایی که از این آمار ها، اطلاعات دست می آید، معمولاً صادرات این محصول به کشورهای عراق، افغانستان، ترکیه، ترکمنستان، ازبکستان، قزاقستان و …دیده می‌ شود.

آمار گمرکی دیده شده از صادرات پارچه ملت بلون در سال های اخیر افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است و این در راستای این است که روش های تولیدی این محصول از نظر اقتصادی برای تولید کنندگان به صرفه است.

پارچه های ملت بلون همانطور که در مبحث قبل تر اشاره کرده ایم دارای قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی نسبت به دیگر پارچه های نبافته است و همین امر باعث می شود که این محصول بیشتر از دیگر پارچه ها در تهیه ماسک های پزشکی مورد توجه واقع شود.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *