مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی پارچه ماسک طبی ملت بلون

آنچه در این مقاله می خوانید...

تقسیم بندی انواع پارچه ماسک طبیپرفروش ترین انواع پارچه ماسک طبی

ماسک طبی یا پزشکی که این روزها با حجم عظیمی از کاربرد روبرو شده و مانند مانعی مستحکم در برابر ویروس و سایر آلاینده های محیطی عمل می کند، از پارچه های مختلفی تشکیل یافته است. اگر بخواهیم یکی از بهترین پارچه ماسک طبی که توسط بهترین شرکت تولید پارچه ساخته شده اشاره کنیم، می توان پارچه ملت بلون را نام برد که حتی ذرات میکرونی هم به داخل آن نفوذ نکرده و بنابراین بهترین مراقبت را از اشخاص در برابر عوامل بیماری زا خواهد نمود.

شرکت تولیدی پارچه ماسک طبی ملت بلون

تقسیم بندی انواع پارچه ماسک طبی

تقسیم بندی انواع پارچه ماسک طبی ماسک وسیله ای است کاربردی و مفید که مهم‌ترین نقش آن، محافظت از فرد در برابر عوامل آلوده و بیماری زایی است که به هیچ وجه با چشم عادی دیده نشده و تنها با چشم مسلح، قابل رویت می باشند.
در واقع ماسک روی دهان و بینی قرار گرفته و دو راه اصلی بدن را سد می نماید که البته با استفاده از آن، عمل تنفس به راحتی امکانپذیر خواهد بود.

اما موضوع مهم دیگری که به آن خواهیم پرداخت، تقسیم بندی انواع پارچه ماسک طبی است، می خواهیم بدانیم چه پارچه هایی را برای تولید ماسک استفاده می نمایند که در ادامه آمده اند:

  1. پارچه ماسک ملت بلون: نوعی پارچه اسپان باند است و بهترین نوع از این محصول محسوب می شود که به هیچ وجه نفوذ پذیر نیست.
  2. پارچه ماسک بایکو: از گرماژ یا میزان ضخامت 25 برخوردار بوده و رنگ آن اغلب سفید دیده می شود.
  3. ترموباند: در اثر ترکیب الیاف پلی پروپیلن و پلی استر با الیاف ویسکوز حاصل گشته و از پارچه های مناسب برای تولید ماسک طبی به شمار می آید.
  4. اس ام اس بافتینه: جزو پارچه های اسپان باند به حساب آمده و با آن ماسک های سه لایه را تولید و آماده می سازند.
  5. نانو: پارچه های مورد نظر دارای الیاف نانو ، عالی ترین نوع برای تهیه ماسک بوده و از قابلیت فیلتر سازی قوی برخوردار می باشند.
  6. غواصی: از پارچه های براق و ضد آب به شمار آمده و با آن ماسک های مقاوم به ذرات معلق و ترشحات ریز نامحسوس را تولید می نمایند.

پرفروش ترین انواع پارچه ماسک طبی

پرفروش ترین انواع پارچه ماسک طبی انواع پارچه ماسک طبی را در بخش قبل نام بردیم و با آنها آشنا شدید، البته ذکر این موضوع لازم است که در کنار محصولات مذکور، پارچه های دیگری هم وجود دارند که جزو پرفروش ترین ها بوده و آنها را برای تولید ماسک طبی به کار می برند، مانند پارچه های ترگال و تترون که در رتبه های بعدی قرار می گیرند.

حال باید عنوان داشت که فروش پارچه ماسک در تنوعی بالا و مطابق با نیاز شما خریداران محترم از طریق این سایت که بزرگترین و برترین فروشندگان پارچه عمده ماسک به شمار می آید، انجام گرفته و بنابراین می توانید در هر زمان و هر ساعت از شبانه روز که بخواهید، سفارشات عمده خود از این محصول را به ثبت رسانیده و محصولاتی با این مشخصات را تهیه نمایید:

  • انواع پارچه ماسک باکیفیت
  • پارچه هایی با قابلیت نفوذ ناپذیری زیاد و متشکل از طرح و رنگ های مختلف
سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *