مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده پارچه ملت بلون جراحی

آنچه در این مقاله می خوانید...

5 خصیصه بارز پارچه ملت بلونشرکت پخش پارچه ملت بلون جراحی

پارچه ملت بلون از منسوجات بدون بافت یا اسپان باند یا سوزنی است که امروزه به طور قابل توجه در تولید ماسک به کار برده می شود. استفاده از ماسک به دلیل شیوع ویروس کرونا امری اجتناب ناپذیر است و به این منظور تولید پارچه های مناسب مانند ملت بلون با ظرفیت بالا صورت می گیرد. در این زمینه عده ای از تولید کنندگان علاوه بر فروش در بازار داخلی تامین کننده بازار خارجی نیز بوده و صادر کننده این منسوجات به شمار می روند.

صادر کننده پارچه ملت بلون جراحی

5 خصیصه بارز پارچه ملت بلون

5 خصیصه بارز پارچه ملت بلون چند ماهی است که ویروس کوید 19 یا کرونا میهمان ناخوانده ای است که مردم سراسر جهان را درگیر خود نموده است. به این منظور و با هدف کنترل این بیماری و ریشه کنی آن و طبق تحقیقات انجام شده روی ویژگی های این ویروس یکی از راهکار های کنترل و کاهش مبتلایان به این بیماری استفاده از ماسک است.

در این راستا از انواع پارچه های مناسب که دارای این خصوصیت یعنی قابلیت عدم نفوذ ویروس به داخل بدن باشند استفاده می شود که ملت بلون دسته ای از این قماش به شمار می رود.

این پارچه ها متعلق به خانواده اسپان باند ها هستند که نوعی پارچه بدون تار و پود بوده و حالت سوزنی دارند. الیاف این پارچه بسیار ظریف بوده و از قدرت نفوذ ناپذیری بسیار بالا در مقابل مایعاتی که در تماس با انسان هستند برخوردار می باشند. 

تکنولوژی ملت بلون با استفاده از پلیمر هایی مانند پلی اتیلن که جزء محصولات نبافت است به تولید این پارچه ها انجامیده و به عنوان نوعی سد باکتریایی و مانعی برای جذب ذرات آلوده به شمار می آید. 

گرماژ این منسوجات بین 15 تا 100 است و عرض آن 345 سانتی متر می باشد. از دیگر خصیصه های پارچه ملت بلون جراحی یا تولید ماسک قابلیت جذب تا مقدار 15 برابر است. 

ملت بلون در تولید ماسک به عنوان نوعی لایه فیلتر مانند عمل کرده و از طرفی با محیط زیست سازگار می باشد. از دیگر خصوصیات این پارچه سبک بودن، قابلیت بازیافت و تجزیه آسان، انعطاف پذیری است که آن را گزینه مناسبی جهت تولید محصولات بهداشتی در حوزه پزشکی نموده است.

شرکت پخش پارچه ملت بلون جراحی

شرکت پخش پارچه ملت بلون جراحی گستردگی و نیاز همیشگی به محصولات پزشکی از جمله دلایل رونق پخش پارچه ملت بلون و دیگر منسوجات این حوزه می باشد. این منسوجات توسط شرکت پخش کننده آن به مراکز مختلف تولید کننده در مقادیر و گرماژ های مختلف ارسال می شود.

در این راستا مسئول شرکت دریافت کننده سفارشات با حجم مختلف از مراکز گوناگون می باشد.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *