مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه بهترین پارچه چند لایه ملت بلون

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره پارچه چند لایه ملت بلونبازار فروش پارچه چند لایه ملت بلون ماسک

پارچه چند لایه ملت بلون یکی از انواع پارچه های بدون بافت است که در تولید پارچه ماسک، پارچه های sms و نیز در تولید فیلتر های آب کاربرد های فراوانی دارد.

در این فروشگاه آنلاین فروش پارچه ملت بلون ماسک برای از این جهت انجام می شود تا دسترسی برای تولید کنندگان انواع ماسک پزشکی در سراسر کشور به راحتی فراهم باشد.

فروشگاه بهترین پارچه چند لایه ملت بلون

اطلاعاتی درباره پارچه چند لایه ملت بلون

اطلاعاتی درباره پارچه چند لایه ملت بلون

همانطور که می دانید یک خریدار حرفه ای می بایست محصول مورد نیاز خود را به خوبی بشناسد تا خرید خود را با بهترین کیفیت و قیمت به انجام برساند. اطلاعاتی که درباره پارچه های چند لایه ملت بلون برای هر خریدار لازم است، ممکن است چندان تخصصی نباشد اما کمک می کند تا خریدار شناخت بهتری از بازار محصول داشته باشد.

پارچه های ملت بلون نوعی پارچه یکبار مصرف بدون بافت هستند که از الیاف پرسی تشکیل شده از پودر پلی پروپیلن در دستگاه های ویژه، تولید می شوند.

خرید و فروش این پارچه ها در بازار معمولا بر اساس وزن پارچه است و این منسوج نبافته به صورت کیلویی خرید و فروش می شود.

از رایج ترین کاربرد های ملت بلون، استفاده از آن به عنوان فیلتر در تولید ماسک است. پارچه ملت بلون ماسک معمولا با گرماژ ۱۷ گرم تولید می شود. این پارچه سفید رنگ است و رول های آن با عرض های مختلف در بازار خرید و فروش می شوند.

نوعی پارچه ماسک با قابلیت های مشابه ملت بلون نیز در بازار عرضه می شود که با عنوان بایکو شناخته می شود. هر چند مانند ملت بلون در تولید ماسک استفاده می شود و نقش فیلتر هوا را دارد، اما همچنان نتوانسته است بازار این محصول را اختصاص دهد.

بازار فروش پارچه چند لایه ملت بلون ماسک

بازار فروش پارچه چند لایه ملت بلون ماسک

بازار فروش پارچه چند لایه ملت بلون ماسک را می توان پر تردد ترین بازار حتی در سطح بین المللی معرفی نمود. این نمونه از پارچه های سوزنی نبافته معمولا به گونه ای تولید می شوند که خواص آنها قابل تغییر باشد. در کنار ملت بلون پارچه های اسپان باند نیز در صنایع پزشکی بسیار کاربردی هستند.

حتی در بسیاری موارد برای تولید ماسک در صورت کمبود ملت بلون در بازار از نوعی اسپان باند سه لایه استفاده می شود که با عنوان sms شناخته می شود. این پارچه از دو لایه اسپان باند و یک لایه ملت بلون تولید می شود. البته از نظر قیمت و نحوه خرید و فروش در بازار تفاوت های زیادی با ملت بلون دارد.

پارچه های sms و اسپان باند تنوع رنگ دارند که در زمینه پزشکی بیشتر رنگ آبی روشن و آبی کاربنی استفاده دارد. 

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *