مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آسان پارچه ماسک ملت بلون

آنچه در این مقاله می خوانید...

پارچه ماسک ملت بلون را چگونه بشناسیم؟خرید کلی پارچه ماسک ملت بلون

فروش آسان پارچه ماسک ملت بلون باعث شده تا فروشنده بتواند محصول بیشتری را به فروش برساند. کیفیت بالای این محصول و قیمت مناسبش باعث افزایش فروش شده است. یکی از بهترین پارچه ها که در ساخت ماسک ها استفاده می شود. پارچه ملت بلون می باشد. برای خرید این محصول و کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فروش آسان پارچه ماسک ملت بلون

پارچه ماسک ملت بلون را چگونه بشناسیم؟

پارچه ماسک ملت بلون را چگونه بشناسیم؟

پارچه ماسک ملت بلون را از طریق راه های زیر می توان شناخت :

  • اولین مشخصه اصلی این پارچه این می باشد که به هیچ عنوان آب و مایعات از عبور نمی کند. یعنی اگر شما آن را زیر آب بگذارید مشاهده می کنید که آب از آن نفوذ نمی کند.
  • در مقابل آتش سوزی و حرارت بالا نمی سوزد. ممکن است حالت جمع شدگی پیدا کند و تغییر شکل یابد اما نمی سوزد و آتش نمی گیرد.
  • اگر در تاریکی شب روی آن نور انداخته شود. نور به شکل هلاله ای می باشد ولی قابل تشخیص نمی باشد.
  • به راحتی خرده کاغذها را جذب می کند.

این پارچه به وسیله فیلامنت های منقطع ساخته شده است و دارای ظرافت 5_1 میکرون می باشد. این نمونه محصول بسیار نرم، سبک، لطیف و انعطاف پذیر می باشد به خاطر همین ماسکی که به وسیله این پارچه ساخته می شود بسیار نرم است به طوری که با استفاده از آن روی پوست صورت حساسیت ایجاد نمی کند. از مهم ترین مزیت این محصول این می باشد که نمی تواند آلودگی ها، ذرات معلق هوا، ویروس ها و باکتری ها را از خود نفوذ دهد. به خاطر همین مهم ترین پارچه در ساخت ماسک می باشد. این محصول قابلیت تنفس بالای دارد. به همین دلیل ماسک های که با این پارچه تولید شده اند به صورتی می باشند که فرد به راحتی می تواند تنفس کند و هوای پاکی را داخل ریه های خود وارد کند.

خرید کلی پارچه ماسک ملت بلون

خرید کلی پارچه ماسک ملت بلون

خرید کلی پارچه ماسک ملت بلون به خاطر کیفیت بالای محصول بازار داغ و پر رونقی دارد. در ساخت این محصول از پلیمر پلی پروپیلن استفاده می شود و همین باعث شده این پارچه مانعی بزرگی برای نفوذ باکتری ها و ویروس ها بر روی ماسک باشد. به خاطر همین خرید پارچه ماسک رونق فراوانی دارد.

این محصول یکبار مصرف می باشد. به همین دلیل ماسک های که به وسیله آن تولید می شوند یکبار مصرف هستند. اگر چه مئ توان آن ها را شست و دوباره استفاده کرد. ولی برای اطمینان بهتر است ماسک را تعویض کنیم. چون استفاده مکرر باعث می شود خاصیت های منحصر به فرد آن کاهش یابد.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *