مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه پارچه ماسک معمولی 2 لایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید پارچه ماسک معمولی 2 لایهچگونه پارچه ماسک معمولی خوب بخریم ؟

فروش پارچه ماسک معمولی ۲ لایه به صورت ویژه این امکان را به مشتریان و متقاضیان می دهد تا بتوانند با استفاده از شرایط فروش استثنایی، این محصول را با متراژ مورد نظر و در طرح و رنگ های مختلف خریداری نمایند، این سایت به‌ عنوان یکی از سایت ‌های فروش پارچه ماسک محسوب می‌ شود و متقاضیان می‌ توانند از شرایط فروش ویژه ما در زمینه خرید پارچه نامبرده استفاده نمایند. 

فروش ویژه پارچه ماسک معمولی 2 لایه

مراحل تولید پارچه ماسک معمولی 2 لایه

مراحل تولید پارچه ماسک معمولی 2 لایه

این روزها با گسترش ویروس کرونا استفاده از ماسک و تولید پارچه ‌های مخصوص ماسک رواج زیادی پیدا کرده و به دنبال آن افزایش تقاضای افراد برای خرید ماسک سبب شده ‌است تا بسیاری از تولید کنندگان داخلی و همچنین بسیاری از تولیدی‌ ها در صنعت خیاطی و دوخت و دوز اقدام به تولید و تهیه انواع ماسک ‌های مختلف با پارچه ‌های گوناگون کنند. 

در تهیه ماسک باید بدین نکته توجه داشت که هر پارچه‌ ای مناسب تولید ماسک نمی ‌باشد و بهتر است از پارچه‌ هایی که برای اینکار ساخته و طراحی شده ‌اند و از ویژگی‌ های خاصی از قبیل آنتی باکتریال بودن و نفوذ ناپذیر بودن برخوردار هستند برای تولید آنها استفاده گردد. 

یکی از پارچه‌ های مرغوب برای تولید ماسک معمولی ۲ لایه پارچه ملت بلون است که به روش خاصی تولید می ‌شود. 

در این بخش مراحل تولید پارچه ماسک معمولی دو لایه را شرح می‌ دهیم. 

برای تولید این نمونه پارچه در وهله اول باید ماده اولیه آن که پلی پروپیلن می ‌باشد را تهیه نمود، بعد از تهیه میزان ماده لازم برای تولید این پارچه، آن را به روش اکستروژن تولید می ‌کنند، در این روش مواد اولیه را به دستگاه اکسترودر منتقل می ‌کنند و در این دستگاه الیاف پلی پروپیلن شروع به ذوب شدن کرده و با استفاده از سوزن‌ های مخصوصی که در این دستگاه وجود دارد به مواد ذوب شده فشار وارد می ‌کنند تا الیاف ریزی به نام فیلامنت تولید گردد که توسط فشار هوا آنها را متراکم و فشرده می‌ کنند و به این طریق پارچه ملت بلون به دست می ‌آید، برای ۲ لایه کردن آن این مرحله مجدد وارد چرخه تولید می‌ گردد و پارچه ۲ لایه حاصل می ‌شود. 

چگونه پارچه ماسک معمولی خوب بخریم ؟

چگونه پارچه ماسک معمولی خوب بخریم ؟

برای خرید پارچه ماسک باید به ویژگی ‌هایی از قبیل نفوذ ناپذیر بودن، قدرت جذب بالا، مقاومت زیاد، به دام انداختن میکروب‌ ها و ویروس ‌ها، قدرت فیلتراسیون بالا و موارد زیادی توجه نمود. 

بهترین راه برای خرید پارچه ماسک معمولی مراجعه به مرکز فروش و نمایندگی‌ های معتبر عرضه کننده این نوع پارچه ها می باشد چراکه در این مراکز انواع مختلف پارچه با کیفیت های مختلف و مرغوب موجود می‌باشد و متقاضی می ‌تواند بر حسب سلیقه و نیاز خود بهترین نوع را خریداری نماید. 

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *