مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید پارچه ملت بلون ماسک

آنچه در این مقاله می خوانید...

پارچه ملت بلون ماسک چه ویژگی هایی دارد؟دغدغه هایی برای خرید پارچه ملت بلون ماسک

با توجه به اوضاع کنونی و شیوع بیماری کرونا تقاضا برای خرید پارچه ملت بلون ماسک بسیار زیاد شده است. همچنین نوسانات بازار بر قیمت این محصول اثر گذار بوده است و قیمت ها با تغییر و افزایش روبرو شده اند. سایت های فروشگاه به صورت شبانه روزی و آنلاین قیمت جدید و به روز پارچه ملت بلون را برای خریداران در این سایت ها به نمایش گذاشته اند.

قیمت جدید پارچه ملت بلون ماسک

پارچه ملت بلون ماسک چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه ملت بلون ماسک چه ویژگی هایی دارد؟

ماسک های تنفسی استاندارد دارای لایه ای مهم به نام ملت بلون هستند که این لایه نقش فیلتر را به عهده دارد و از ورود ذرات و میکروب ها با اندازه نانومتری به بدن جلوگیری می کند.

از این پارچه در ماسک های سه لایه جراحی استفاده می شود و بهترین نوع ماسک برای جلوگیری از بیماری شایع کرونا می باشد.

از ویژگی پارچه های ملت بلون می توان موارد زیر را نام برد.

این پارچه ها ضد حساسیت و آلرژی بوده و از لطافت و نرمی بی نظیری برخوردار می باشند. لطافت این پارچه باعث می شود که در نفس کشیدن خللی پیش نیاید.

همچنین قابلیت نفوذ ناپذیری آن بسیار بالا بوده و برعکس دیگر ماسک ها که یکبار مصرف هستند ماسک های ملت بلون قابلیت شستشو و استفاده چند باره دارند.

این پارچه سازگاری زیادی با محیط زیست داشته و دارای ویژگی های دیگری از قبیل تنفس راحت، سبک بودن، انعطاف پذیری، غیر سمی بودن، قابلیت بازیافت، تجزیه پذیر بودن و… می باشد.

 پارچه ملت بلون از فیلامنت های منقطع تولید گردیده است که مقاومت بالایی در برابر سایش و فشار دارند. هر یک از این فیلامنت ها ظرافتی به اندازه یک تا پنج میکرون دارند و این باعث شده است پارچه ها ملت بلون در ماسک قابلیت نفوذ ناپذیری ماسک را افزایش دهد.

استفاده از این پارچه در ماسک های سه لایه به دلیل قابلیت نفوذ ناپذیری زیاد آن، در بیمارستان ها توسط پزشکان، پرستاران و دیگر کارکنان این مکان و همچنین در آزمایشگاه ها، پتروشیمی و بسیاری دیگر از صنایع کاربرد دارد.

دغدغه هایی برای خرید پارچه ملت بلون ماسک

دغدغه هایی برای خرید پارچه ملت بلون ماسک

خرید پارچه ملت بلون ماسک برای خریدار به یک دغدغه تبدیل گشته است و نحوه خرید ان به صورت های گوناگون موجب گردیده که خریدار در انتخاب این روش ها برای خرید مردد باشد. روش حضوری و روش اینترنتی روش های مختلف خرید می باشند.

در روش حضوری می توان به مراکز فروش این محصول مراجعه کرد و به صورت مستقیم این محصول را خریداری نمود. خرید حضوری ممکن است برای فرد مشکلاتی از قبیل گیر افتادن در ترافیک شهری، آلودگی های شهری و … داشته باشد. بنابراین سایت های فروش پارچه ملت بلون برای خرید راحت مشتریان راه اندازی شده است و خریداران می توانند خیلی راحت و در منزل این محصول را خریداری فرمایند.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *