مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انواع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25مراکز اصلی خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25 از پرکاربرد ترین پارچه های اسپان بوده که با توجه به کیفیت مواد اولیه، عرض و ابعاد پارچه از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد.

البته لازم به ذکر است که قیمت این محصول به عوامل دیگری نظیر شرکت تولید کننده و تعداد لایه های پارچه ملت بلون بستگی خواهد داشت. در ضمن برای مشخص نمودن قیمت خرید پارچه ملت بلون گرماژ 25 باید به نوسانات پارچه و نحوه فروش و سایر هزینه های جانبی هم توجه نمود.

قیمت خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

بهترین انواع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

بهترین انواع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

در حقیقت پارچه ملت بلون از گروه پارچه های اسپان باند بوده و در دسته منسوجات بی بافت قرار گرفته است. اما با این تفاوت که پارچه های ملت بلون از خاصیت آنتی باکتریالی برخوردار می باشد، در نتیجه از نفوذ میکروب ها و باکتری ها جلوگیری خواهد کرد.

و با توجه به این که انواع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن در گرماژ و ضخامت های مختلفی تولید می گردد، از تنوع بالایی برخوردار بوده و با توجه به مقدار گرمایی که برای آن مشخص می گردد، برای موارد مختلف پزشکی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

البته از نمونه گرماژ 25 پارچه ملت بلون می توان به عنوان لایه میانی ماسک های پزشکی، ماسک N95 و ماسک های معمولی استفاده نمود. و اما از دیگر ویژگی های این نوع پارچه می توان به خاصیت ضد آب و ضد شعله بودن آن اشاره نمود.

و از آن جایی که این پارچه از فیلامنت های منقطع و در طول های 1 تا 5 میکرون تولید گردیده است، بسیار منعطف بوده و هم چنین از قابلیت تنفس و سبک بودن برخوردار می باشد.

 البته لازم به ذکر است که پارچه ملت بلون با گرماژ 25 در عرض های متفاوتی تولید می گردد، به گونه ای که حداکثر عرض این نوع پارچه برابر با 345 سانتی متر می باشد. از این رو این پارچه بهترین گزینه برای تولید ماسک و البسه یکبار مصرف استریل بیمارستانی می باشد.

مراکز اصلی خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

مراکز اصلی خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25 پارچه ملت بلون از نمونه پارچه های مهم در طب و پزشکی می باشد. زیرا این نمونه ار پارچه ها دافع میکروب ها و باکتری ها هستند و از این رو از آن می توان برای لباس های حساس پزشکی و تولید ماسک ها استفاده نمود.

بنابراین نقشی که پارچه  های ملت بلون ایفا می  کنند بسیار حساس بوده و درنتیجه لازم است که گونه های مختلف این محصول را از مراکز اصلی خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25 تهیه نموند. و در اصل از طریق این مراکز می توان نمونه های باکیفیت پارچه ملت بلون را با مناسب ترین قیمت خریداری نمود.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *