مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کلی پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن یکبار مصرف

آنچه در این مقاله می خوانید...

4 ویژگی برتر پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن یکبار مصرفخرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن ماسک یکبار مصرف

پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن یکبار مصرف از جمله پارچه های بی بافت است که با مواد پروپیلنی ساخته شده و به نوعی به عنوان فیلتر عمل نموده و تبادل هوایی خوبی دارد و به همین دلیل جهت تولید ماسک مورد استفاده قرار می گیرد.

این پارچه دارای تراکم و فشردگی یا ضخامت های مختلفی است که قیمت های آن بسته به کیفیت و تراکم بافت مختلف است و در صورتی که کلی خریداری شود ارزانتر خواهد بود.

قیمت کلی پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن یکبار مصرف

4 ویژگی برتر پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن یکبار مصرف

4 ویژگی برتر پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن یکبار مصرف

پارچه ملت بلون دارای ویژگی های زیادی است که چهار مورد آن اشاره خواهیم نمود:

  • پارچه ملت بلون از منسوجات بی بافت است که کاربرد آن در ماسک بوده و نقش فیلتر را اجرا می کند و در تولید آن از فیلامنت های منقطع در طول های مختلف استفاده شده که ظرافت آن نیز ۱.۵ میکرون می باشد، لذا قدرت نفوذ ناپذیری بالا در برابر مایعات و ظرافت الیاف از ویژگی آن می باشد.
  • این پارچه از پلیمرهایی مانند پلی پروپیلن تهیه شده و اکثرا یکبار مصرف هستند که مواد بکار رفته پریمیومی در آن با محیط زیست سازگار می باشد که از مشخصه این پارچه قابل بازیافت بودن، غیر تحریک کننده یا ضد آلرژی، غیر سمی، قابلیت تجزیه شدن، سبکی، منعطف بودن، تبادل هوایی و… می باشد.
  • پارچه ملت بلون دارای شبکه های الیاف است که با بهره گیری از هوا با شتاب بالا و از پلیمرها یا رزین تولید شده و باریک شدن تارها را ایجاد نموده است.
  • از این پارچه در موارد مختلفی استفاده می شود مانند ماسک، فیلتر پزشکی، لباس یکبار مصرف، محصولات پزشکی، دستمال بهداشتی زنانه، لایه رویی پارچه بچه، جذب کننده روغن، عایق حرارتی، چسب هات ملت و …

خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن ماسک یکبار مصرف

خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن ماسک یکبار مصرف

خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن ماسک یکبار مصرف در بازار به وفور انجام می شود چون این پارچه دارای کاربردها و استفاده های گسترده ای می باشد و خریداران زیادی دارد، ملت بلون در ماسک بسیار نرم بوده و با الیاف نازک تولید شده که مانند فیلتر عمل نموده لذا از ورود ویروس، میکروب و ذرات نانومتری به تنفس جلوگیری می کند.

با وجود این پارچه در ماسک هوای پاک براحتی از آن عبور نموده و ذرات آلوده فیلتر می شود، ملت بلون دارای اوزان و ضخامت های مختلفی است که نوعی که برای ماسک انتخاب می شود وزن ۲۰ تا ۴۰ گرم دارد، عموما رنگ آنها نیز سفید است و مطابق با اصول بهداشتی و استانداردها تولید شده اند.

از این پارچه در یک لایه یا دو لایه ماسک تولید می شود و هر چه تراکم پارچه بالا تر باشد و بافت فشرده ای داشته باشد کیفیت بهتری خواهد داشت، لذا برای تولید ماسک نمونه ای را انتخاب می کنند که قابلیت تنفس آن بیشتر باشد.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید