مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نحوه خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 17

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن ماسکمیزان صادرات پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 17

با توجه به شیوع بیماری همه گیر و جهانی کرونا و تقاضا و درخواست مصرف کنندگان و خریداران جهت خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 17 ما تمام تلاش خود را جهت متصل کردن مشتریان و درخواست های آنان از طریق این سایت ها به تولید کنندگان پارچه ملت بلون نموده ایم تا بتوانند به صورت مستقیم با تولید کننده های این پارچه ارتباط برقرار کنند و این محصول را با قیمت مناسب از تولید کنندگان به صورت اینترنتی خریداری فرمایند.

نحوه خرید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 17

معرفی پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن ماسک

معرفی پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن ماسک ماسک های تنفسی استاندارد دارای لایه ای مهم به نام ملت بلون هستند که این لایه نقش فیلتر را به عهده دارد و مانع از ورود ذرات آلاینده و میکروب ها به دهان و بدن می شود.

از این پارچه در ماسک های سه لایه جراحی استفاده می شود و بهترین نوع ماسک برای جلوگیری از بیماری شایع کرونا می باشد.

از ویژگی پارچه های ملت بلون می توان موارد زیر را نام برد.

این پارچه ها ضد حساسیت و آلرژی بوده و از لطافت و نرمی بی نظیری برخوردار می باشند. لطافت این پارچه باعث می شود که در نفس کشیدن خللی پیش نیاید.

همین قابلیت نفوذ ناپذیری آن بسیار بالا بوده و برعکس دیگر ماسک ها که یکبار مصرف هستند ماسک های ملت بلون قابلیت شستشو و استفاده چند باره دارند.

این پارچه سازگاری زیادی با محیط زیست داشته و دارای ویژگی های دیگری از قبیل تنفس راحت، سبک بودن، انعطاف پذیری، غیر سمی بودن، قابلیت بازیافت، تجزیه پذیر بودن و… می باشد.

 پارچه ملت بلون از فیلامنت های منقطع تولید گردیده است که مقاومت بالایی در برابر سایش و فشار دارند. هر یک از این فیلامنت ها ظرافتی به اندازه یک تا پنج میکرون دارند و این باعث شده است پارچه ها ملت بلون در ماسک قابلیت نفوذ ناپذیری ماسک را افزایش دهد.

استفاده از پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن ماسک به دلیل قابلیت نفوذ ناپذیری زیاد آن، در بیمارستان ها توسط پزشکان، پرستاران و دیگر کارکنان این مکان و همچنین در آزمایشگاه ها، پتروشیمی و بسیاری دیگر از صنایع کاربرد دارد.

میزان صادرات پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 17

میزان صادرات پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 17

با توجه به شرایط و اوضاع کنونی و شیوع بیماری همه گیر کرونا باعث شده تقاضای بازار برای تهیه پارچه ملت بلون گرماژ ۱۷ که لایه ای مهم و اساسی در ماسک های تنفسی می باشد زیاد باشد و تولید کنندگان داخلی به خوبی توانسته اند پاسخ گوی این همه تقاضا باشند.

تولیدکنندگان کارآمد ایرانی به خوبی توانسته اند بعد از تامین نیاز بازار داخلی اقدام به ارسال و صادرات این محصول پرطرفدار به کشورهای دیگر کنند.

بنابراین صادرات پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن می تواند برای کشور ایران مقرون به صرفه و اقتصادی بوده و جز کالاهای ارز آور برای کشور به حساب آید.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *