مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کلی پارچه ماسک ملت بلون

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های پارچه ماسک طبی ملت بلوننکاتی مهم در خرید پارچه ماسک ملت بلون

با توجه به امکان انتقال عوامل بیماری زای باکتریایی و ویروسی استفاده از ماسک یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که به دلایل مختلف در معرض این عوامل قرار دارند. برای تهیه این ماسک اغلب از پارچه ماسک ملت بلون استفاده می شود. پخش کلی این پارچه با قیمت مناسب و کیفیت اعلا در بازار در حال انجام است. آیا می دانید چگونه می توان این پارچه را به صورت عمده خریداری نمود؟

پخش کلی پارچه ماسک ملت بلون

ویژگی های پارچه ماسک طبی ملت بلون

ویژگی های پارچه ماسک طبی ملت بلون

از پارچه ملت بلون که پارچه ای نبافته از الیاف منقطع می باشد و دارای منافذ بسیار ریز در حد 1 تا 5 میکرون است برای تهیه ماسک طبی استفاده می شود. این پارچه که تحت عنوان پارچه ماسک طبی نیز در بازار شناخته می شود از ویژگی های زیادی برخوردار است از جمله این که خود به تنهایی یا به عنوان یک لایه در میان پارچه اسپان باند می تواند در تولید ماسک نقش داشته باشد.

این پارچه قطرات بسیار ریز مایعات را از خود عبور نمی دهد و از عبور قطرات موجود در عطسه افراد بیمار به دستگاه تنفسی جلوگیری می کند همچنین در عین حال به دلیل ریز بودن مولکول های هوا در نفس کشیدن اختلالی ایجاد نمی کند و به راحتی می توان با داشتن آن بر دهان نفس کشید.

این پارچه قابلیت شستشو نداشته و باید بعد از مدت زمان مشخصی با رعایت نکات بهداشتی دور انداخته شود. 

از ویژگی های دیگر این پارچه انعطاف پذیری و نرم بودن قابل توجه می باشد به طوری که باعث ایجاد حساسیت در فرد استفاده کننده نمی شود همچنین قابلیت جذب رطوبت بسیار بالایی داشته و قادر است تا 15 برابر وزن خود آب جذب کند.

این پارچه نسبت به همه عوامل و ترکیبات شیمیایی مقاوم بوده و مانع از عبور آنها از میان منافذ موجود در خود می شود و به همین دلیل در آزمایشگاه های طبی و حتی پالایشگاه ها کاربرد فراوان دارد.

نکاتی مهم در خرید پارچه ماسک ملت بلون

نکاتی مهم در خرید پارچه ماسک ملت بلون هنگام خرید این پارچه باید به گرماژ آن دقت نمود چون مناسب ترین گرماژ برای تهیه ماسک از این پارچه 17.5 گرم می باشد و پارچه های ضخیم تر یا نازک تر از این مقدار عملا کارایی چندانی ندارند و یا از نظر هزینه نهایی صرفه اقتصادی ندارند.

همچنین باید حین خرید دقت نمود که پارچه خشک یا سفت نباشد چون تهیه ماسک های با کیفیت از این نوع پارچه ها مشکل بوده و بازار پسندی مناسبی ندارند.

برای خرید پارچه ماسک ملت بلون می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید و پس از اطلاع از قیمت این محصول سفارش خرید خود را اعلام کنید.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *