مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

آنچه در این مقاله می خوانید...

بارز ترین ویژگی پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن طبیتوزیع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25 از منسوجاتی است که به دلیل خصوصیاتی که دارد مختص استفاده در محیط های درمانی می باشد. فن آوری ملت بلون منجر به تولید منسوجاتی در کارخانه شده است که امروزه به طور گسترده در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. از این پارچه جهت تولید ماسک و همچنین لباس ها و تجهیزات مناسب اتاق جراحی مانند لباس بیماران و کادر درمان استفاده گسترده ای می شود. 

کارخانه تولید پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

بارز ترین ویژگی پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن طبی

بارز ترین ویژگی پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن طبی پارچه های طبی باید دارای ویژگی هایی باشند تا بتوانند به واسطه آن قادر به میکروب زدایی بوده و از نفوذ انواع میکروب ها و ویروس ها به ویژه در محیط های آلوده جلوگیری نمایند.

به این منظور امروزه از انواع پارچه های طبی مانند ملت بلون استفاده می شود که بارزترین ویژگی آن امکان دوخت البسه و تجهیزات مختلف پزشکی است که تامین کننده بهداشت فردی در محیط های جمعی و مراکز درمانی می باشد.

ملت بلون در گرماژ های مختلف تولید شده و نقش فیلتر را در لایه های مختلف ماسک بر عهده دارد. این منسوجات امکان تنفس راحت را برای فرد فراهم می سازند. ماسک های تهیه شده از ملت بلون دارای سازگاری بالا با محیط زیست هستند و تجزیه پذیر می باشند. 

به جز ماسک از ویژگی های این پارچه آن است که در اتاق عمل و جراحی نیز می توان از آنها برای دوخت انواع البسه های یک بار مصرف کادر درمان استفاده نمود. ترکیب این پارچه ها از منسوجات بی بافت است که اصطلاحا به آنها بی بافت یا سوزنی نیز گفته می شود و فاقد تار و پود می باشند.

این ویژگی یعنی بی بافت بودن به ملت بلون ها انعطاف پذیری بالا و سبکی قابل توجهی را بخشیده است. البسه یک بار مصرف که در بیمارستان ها مصارف زیادی دارند امروزه به طور وسیع از پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن طبی تهیه شده و در رنگ های متنوع در اختیار این مراکز قرار می گیرد.

توزیع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25

توزیع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن گرماژ 25 ملت بلون در گرماژ ها و رنگ های متنوعی تولید می شود که گرماژ 25 یکی از آنها می باشد. توزیع پارچه ﻣﻠﺖ ﺑﻠﻮن در این گرماژ جهت تولیدی لباس های پزشکی و کادر درمانی و همچنین مراکز تولید ماسک صورت می گیرد.

خریداران می توانند به کمک شماره تماس های درج شده در سایت با کارشناسان فروش و توزیع تماس حاصل نموده و در مورد خرید و همچنین قیمت خرید این کالا اطلاعات لازم را دریافت نمایند. پس از آن مقدار مورد نیاز خود را سفارش داده و فرم های لازم را پر کرده و به وب سایت حاضر ارسال می دارند.

سید هاشم موسوی ماجد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایران ملت شما را به خرید بهترین مواد اولیه ماسک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *