پد جاذب نفتی
Oil Only Absorbency
chemical Absorbent Pads

پدهای جاذب نشت روغن و نفت

Oil Spill Absorbent Pads

chemical Absorbent Pillows

بالش های جاذب نشت روغن

Oil Spill Absorbent Pillows

chemical Absorbent Rolls

رول جاذب نشت نفت و روغن

Oil Spill Absorbent Rolls

chemical Absorbent Boom

بوم جاذب نشت روغن و نفت​

Oil Spill Absorbent Boom

Absorb Oil- & Petroleum-Based Fluids While Repelling Water

Oil only absorbents are specially designed to clean-up oils and petroleum-based liquids while also repelling water and floating indefinitely. Unaffected by temperature and impervious to rot and mildew, oil only aborbents are an ideal choice for outdoor use, in bodies of water or anywhere that water may be inadvertanty absorbed.

در عین دفع آب، مایعات مبتنی بر روغن و نفت را جذب کنید.

جاذب‌های فقط روغن، مخصوص تمیز کردن روغن و مایعات مبتنی بر نفت و همچنین دفع آب و شناور شدن نامحدود طراحی شده‌اند. بدون تأثیر دما و غیرقابل نفوذ در برابر پوسیدگی و کپک، مواد جذب کننده فقط روغن یک انتخاب ایده آل برای استفاده در فضای باز، در آب یا هر جایی که ممکن است به طور تصادفی آب جذب شود، هستند.

آلودگی‌های نفتی و جلوگیری از نشت نفت کش‌ها یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی است که این روزها در رابطه با حفاظت از محیط زیست مطرح می‌شود. مجموعه ایران ملت با تولید محصولی منحصر به فرد و جدید توانسته است حجم بزرگی از  این دغدغه را رفع کند و گامی بزرگ و اساسی در جهت کمک به حفظ محیط زیست داشته باشد. 

تصویر پد جاذب نفتی

پد جاذب نفتی چیست؟

پدهای جاذب نشت روغن و نفت از یک لایه الیاف بسیار ریز و رشد یافته ساخته شده‌اند که می‌توانند روغن و مایعات حاوی روغن را تا 25 درصد بیشتر نسبت به سایر جاذب‌های پلی پروپیلن مشابه جذب کنند. ایران مِلت در کنار تولید پارچه‌ ملت بلون به تولید پدهای جاذب نشت روغن و نفت نیز می‌پردازد و در این راستا توانسته است محصولات متنوع و با کیفیتی همچون پد جاذب نفتی را روانه بازار کند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ایران مِلت به راحتی محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده و با قیمتی مناسب خریداری کنید.

خانواده جاذب فقط روغن و نفت

تمام محصولات جاذب فقط روغن و نفت با یک هسته پلی پروپیلن بسیار جاذب شروع می‌شوند. خانواده محصولات دارای وزن‌ها، پوشش‌ها و تکمیل‌های مختلف هستند تا راه‌حل مناسبی برای نیازهای شما ارائه دهند.

:Oil Only Absorbent Family

 All oil only pads and rolls start with a highly absorbent polypropylene core. From there, it’s all about the application. Product families feature different weights, coverstocks and finishing to provide the right solution for your needs.

تصویر پد جاذب نفت

این محصول چه موادی را جذب می‌کند؟

پد جاذب نفتی مزایا و کاربردهای بسیاری دارد که مهم‌ترین آن جذب مواد نفتی خطرناک است. از دیگر موادی که به وسیله پد جاذب نفتی جمع آوری می‌شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موادی که این محصول می‌تواند در فضای باز جذب کند:

:Wiping Drips Outdoors Liquids Absorbed

Drilling and cutting fluids

Hydraulic and brake fluids

Engine oils

Transmission fluids

Lubricants

Gasoline, diesel and aircraft fuels

Cooking oils

Oil-based paints and solvents

Other oils and petroleum-based fluids

بیشترین کاربردها

:Popular Applications

Outdoors

Around bodies of water

Wiping tools

Small spills

Under leaky pipes

Around machinery

Outdoor storage containers

Under dripping valves

Other general purpose maintenance